In Bedrijf: Etos opent nieuwe winkel in Beek en Donk

Geplaatst op: 02/05/2011

BEEK EN DONK – Op woensdag 4 mei opent de gloednieuwe Etos-winkel op het Piet van Thielplein 22 in Beek en Donk haar deuren. Eén van Nederlands grootste drogisterijketens op het gebied van beauty, gezondheid en lichaamsverzorging viert die dag feest met haar bezoekers. Etos biedt de klant, naast scherpgeprijsde kwaliteitsproducten, een ruime keuze in assortiment, goede service en een prettige winkelomgeving. Daarnaast zijn er op de openingsdag tal van leuke acties en speciale aanbiedingen voor alle klanten. Lees meer »

Winkeleigenaar Stephanie van Looij is trots op haar nieuwe winkel: “We hebben de afgelopen weken keihard gewerkt om alles op tijd klaar te hebben en het resultaat mag er zijn! De winkel heeft een frisse uitstraling en is ruim en overzichtelijk opgezet. Etos staat al jaren aan de top op gebied van service, keuze én lage prijzen en dat zullen ook de klanten in Beek en Donk gaan waarderen. Bovendien hebben we voor elke portemonnee de allergrootste keuze, zowel op gebied van gezondheid, beauty en dagelijkse verzorgingsproducten, maar ook met een uitgebreid assortiment babyverzorging én de leukste cadeau-artikelen.”

Etos trakteert klanten
De klanten van Etos op het Piet van Thielplein 22 worden tijdens de openingsdag op woensdag 4 mei getrakteerd op diverse speciale aanbiedingen en cadeaus. “De eerste 25 klanten worden extra door ons verwend en ontvangen bij besteding vanaf € 5 gratis een gevulde toilettas. Ook hebben we ‘2 halen 1 betalen’ acties op producten als Nivea Deospray, Etos luiers, Etos gezichtsreiniging en Andrélon Shampoo en ontvangen de eerste 1000 klanten een Etos Max Volume Mascara of Etos Xtra Strong gel. We vieren deze feestelijke dag met onze klanten!” aldus van Looij.

Over Etos
Etos is met ruim 500 winkels een van de grootste drogisterijketens van Nederland. Het kernassortiment bestaat uit gezondheids-, lichaamsverzorging- en beautyproducten, aangeboden in A-merken en een sterk eigen merk. Het bedrijf werd in 1918 opgericht als coöperatie voor werknemers van het Phillips concern en werd in 1931 geprivatiseerd onder de naam Etos. Sinds 1973 is het bedrijf onderdeel van Koninklijke Ahold NV. Het hoofdkantoor van Etos is gevestigd in Zaandam. In 2011 is Etos voor de derde keer door consumenten uitgeroepen tot Beste drogist van Nederland (bron: Voorjaarsrapport drogisterijformules 2011 GFK).

blog comments powered by Disqus