LIESHOUT – De derde editie van Bavaria Open Air (BOA) heeft 20.000 bezoekers getrokken. Op zaterdag deden ongeveer 12.000 mensen het festival aan, op zondag was het wat minder druk. In 2010 waren er nog 24.000 muziekliefhebbers op de weide te vinden. Er was voor dit jaar op verdere groei gehoopt, maar het voorspelde slechte weer speelde het evenement parten. De organisatie is daarom tevreden over de bezoekersaantallen en hoopt in 2012 een vervolg te geven aan BOA. Lees meer
Regen en zon wisselden elkaar af op beide dagen. De meeste festivalgangers hadden zich met regenponcho en paraplu’s gewapend tegen de hoosbuien. Goed gemutst genoten zij van bekende acts als Caro Emerald, Kane, UB40, Within Temptation en huisartiest Guus Meeuwis. Een van de meest indrukwekkende momenten van de eerste festivaldag was uitgerekend een minuut van stilte voor de slachtoffers van het Pukkelpop-drama.
Politie positief
Politie Gemert-Laarbeek kijkt met een positief gevoel terug op het verloop van BOA. De politie handhaafde de openbare orde buiten het festivalterrein. Daar waar nodig verleende de politie ondersteuning aan het beveiligingspersoneel. Daarnaast werden verkeersstromen in goede banen geleid en calamiteitenroutes autovrij zgehouden. Volgens de politie was de sfeer ontspannen en is de samenwerking met ketenpartners als de organisatie van Bavaria Open Air, gemeente Laarbeek, de brandweer en de Ghor (Geneeskundige Hulporganisatie) prima verlopen. In totaal zijn vijf personen aangehouden voor de volgende overtredingen: het schoppen tegen een dienstvoertuig, baldadigheid, belediging en bedreiging van een politieagent.
Klik op de foto voor de volledige afbeelding.
















































































































































































































































































































































