Par-Mode frisse aanwinst in Commandeur

Geplaatst op: 06/09/2011

GEMERT – Als buschauffeur en met de motorclub toerde ze jarenlang door Gemert. “Wanneer de kans zich voordoet om een winkel op te starten wil ik dat in Gemert”, droomde ze dan op een van de gezellige terrasjes in het centrum. Mia van Rijswijk heeft haar droom in daad omgezet. In de Commandeur opent ze vrijdag 9 september Par-Mode, een sfeervolle winkel in damesschoenen en accessoires. Lees meer »

Foto: Mia van Rijswijk in haar nieuwe winkel.

Door Jan Winkelmolen

In dit uiterst moeilijk economisch tijdperk een nieuwe winkel opstarten, is dit verantwoord? Mia van Rijswijk denkt van wel. De in Oss wonende onderneemster is vastberaden en blaakt van zelfvertrouwen. “De consument is kooplustig en wil ondanks de crisis toch graag regelmatig iets nieuws. Met de euro moet echter zorgvuldig worden omgegaan. Ik richt me op het lager segment. Jonge meisjes en vrouwen die voor bodemprijzen een leuk product kunnen kopen”, vertelt ze enthousiast . Dat ze zich op die markt stort is absoluut niet aan de inrichting van de winkel te zien. Die heeft de uitstraling van exclusiviteit en nodigt met fraaie presentaties passanten uit vrijblijvend een kijkje te nemen.

Goedkoop
“Hoe vaak komt het voor dat meisjes of vrouwen voor een feestje of gelegenheid een nieuw setje gekocht hebben”, vervolgt Mia haar uitleg. “Daar horen dan ook schoenen bij, maar het budget voor een kwaliteits merkproduct is op dat moment niet voldoende. Voor nog geen twintig euro kunnen ze hier hun aangeschafte outfit completeren”, vertelt ze, terwijl ze ondertussen een op het oog modieus schoenenpaar van 19,95 euro uitpakt. Het opmerkelijke concept is volgens de eigenaresse mogelijk door mondjesmaat in te kopen en telkens op wensen van de klant in te spelen. Door de kleine selecties is het assortiment steeds wisselend.

Aziatische producten
Van Rijswijk verkoopt voornamelijk Aziatische producten. Ze gaat haar zaak in haar eentje runnen, hoewel ze overweegt hulp te nemen. In de rug wordt ze gesteund door haar partner die de administratie voor zijn rekening neemt. De nieuwe winkel is voor de Commandeur een frisse aanwinst. Het publiek zonder dikke portemonnee kan er heerlijk rondsnuffelen, ook voor een cadeautje. Mia van Rijswijk hecht veel waarde aan persoonlijk contact. Ze wil graag met kopers meedenken en adviseren. Dat die methode op prijs wordt gesteld heeft ze inmiddels gemerkt, want nadat ze haar baan had opgezet verkocht ze lange tijd de handel ambulant.

Par-Mode schoenen & Zo is te vinden in winkelcentrum Commandeur 12 Gemert en is met uitzondering van maandagmorgen en zondag dagelijks geopend.

blog comments powered by Disqus