Zondag 25 september organiseert fanfare St.Cecilia een kofferbakverkoop. Iedereen kan zelf zijn tweedehands spullen te koop aanbieden tijdens deze markt. Beroepsmatige verkoop van goederen is niet toegestaan. Lees meer
Kofferbakverkoop en bolderkarverkoop: mooie kans om spullen te verkopen én te kopen Kinderen uit Milheeze kunnen op een speciale bolderkarverkoop ook hun eigen spulletjes te koop aanbieden. En dat is nieuw in de regio.
Voor bezoekers is de markt aan het Binnenveld in Milheeze van 9 tot 14 uur toegankelijk. De entree bedraagt 1 euro, kinderen tot en met 12 jaar hebben gratis toegang.
Verkopen
Iedereen die bruikbare spullen (kleding, speelgoed, huisraad, etc.) zelf wil verkopen krijgt bij een kofferbakverkoop de kans om dit te doen. Hoe? Je komt met een auto of bestelbus met of zonder aanhanger tussen 7.30 en 8.30 uur naar het Binnenveld in Milheeze. Als het inschrijfgeld (vanaf 10 euro voor een auto) is betaald, krijg je een plek toegewezen. De voertuigen worden in rijen neergezet en de verkopers stallen hun spullen uit voor de auto op een zeil, een kleed of kraampje. Recht vanuit de kofferbak; vandaar de naam kofferbakverkoop. Op deze manier ontstaat een leuke, afwisselende markt. Verkopers kunnen een plek reserveren door zich via de website aan te melden. Dit is niet verplicht, maar vol is vol.
Verkopers bepalen zelf de prijs van hun artikelen en hoeven daarvan geen deel af te staan aan de organisatie.
Bolderkarverkoop
Kinderen uit Milheeze kunnen vanuit hun bolderkar of aanhanger achter de skelter hun spulletjes verkopen. Zij betalen twee euro vijftig voor een standplaats.
Informatie
Alle informatie staat op www.kofferbakverkoop-milheeze.nl.

